4

0
+4

Отчет ЕСВ

Добрый день, отправила отчет и мне написали :Виникла помилка при перевірці підписів,
накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, в якому
порушений порядок підписів.
Переформуйте і надішліть його повторно до центру
обробки електронних звітів Міністерства доходів і зборів України.

как переформувати отчет?

Рысь Светлана, 11.12.2013, 15:11
Официальный ответ
webzvit, 16.12.2013
По результатам общения с миндоходов мы выяснили, что у некоторых предприятий имеют место сбои в базе данных миндоходов при привязке сертификатов к должностям директора или бухгалтера. Поэтому они порекомендовали в таком случае повторно отправить "Картку приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до Пенсійного фонду України" (далее карточка).
Сформировать карточку присоединения можно в АРМ-ЗС (скачать можно тут http://spov.com.ua/index.php?action=soft).
!!! МеДОК не использовать, так как они кодируют файлы, нарушая тем самым положения про открытость форматов отчетности, а именно грубое нарушение статьи 13 Закона Украины "Про электронные документы и электронный документооборот".

Проделайте следующие действия.
Сформируйте карточку в АРМ-ЗС, импортируйте ее в сервис (окно архива отчетов ЕСВ).
Подпишите и отправьте карточку. !Внимание - квитанция № 2 на карточку не приходит, если квитанция № 1 у вас без ошибок, то переходите к следующему шагу.
После того как карточка будет успешно принята отправьте заново свой отчет ЕСВ.
Статус идеи: выполнено

Комментарии

Светлана Рысь, 11.12.2013, 15:46
переделала отчет отправила снова пишет: Виникла помилка при перевірці підписів,
накладених на електронний документ.
Надано електронний документ, в якому
порушений порядок підписів"
Как это понять?
Administrator, 11.12.2013, 15:48
Сколько используете подписей? Отправляете отчёт за Юр или физ лицо?
Светлана Рысь, 11.12.2013, 15:58
ФОП, использую 2 подписи - печать + подпись
webzvit, 11.12.2013, 17:10
Уточнение - вас в настройках ЭЦП одна подпись за руководителем, другая - печать?

Пока отчет не переделывайте и не отправляйте - результата не даст. Смотрим в чем дело, как будет решение сообщим.
Светлана Рысь, 11.12.2013, 17:50
спасибо, жду сообщения
Administrator, 11.12.2013, 15:49
В окне настроек ЭЦП сертификаты правильно назначены (печать, директор, бухгалтер)?
Светлана Рысь, 11.12.2013, 15:58
да, я уже не первый раз сдаю, а такое впервые.
webzvit, 11.12.2013, 18:12
Пожалуйста пришлите полный текст из файлов квитанций на support@webzvit.com.ua
Светлана Рысь, 11.12.2013, 20:48
и еще один момент, ключи у меня бесплатные в налоговой получали 26.07.2013 г. (может поможет)
Галагуз М.В., 11.12.2013, 23:24
У меня то же самое, за октябрь сдан нормально, за ноябрь - ни созданный в ВебЗвите, ни импортированный из Медка.
Подпись буха, и печать предприятия определяет, в настройках проверила - керивник и печать ФОП.
Григорий, 08.01.2014, 16:21
Не можливо створити картку приєдняння в арм-звіт, демонстраційна версія, бланки не доступні для редагування. Як ще можу відправити звіт по ЄСВ, якщо помилка в квитанції №1 - 6.
webzvit, 08.01.2014, 17:49
Яка у вас версія АРМ-ЗС? Ми перевіряли в декількох попередніх все було Ок. Відкриваєте реєстр звітів, в якому на верхній панелі натискаєте кнопку з зеленим плюсом. Так ви можете створити картку приєднання.
Григорий, 21.01.2014, 19:04
Дякую, все працює, створив та відправив, звіт теж.
Юлия, 19.02.2014, 14:36
Самозайнята особа. не маю можливості користуватись Вашою системою, оскільки вона сформована лише для ФОП або ТОВ. Що робити самозайнятим особам????????????????
webzvit, 19.02.2014, 14:49
На даний час ви можете зареєструватися на сервісі як фізична особа - підприємець та створити звіт ЄСВ за формою № Д5 з таблицею 3 і відправити його за допомогою ЕЦП.
Надалі, як тільки у нас з'явиться відповідна категорія для самозайнятих осіб, ви зможете видалити на сервісі свій запис як підприємця та створити як самозайняту особу.
Юлия, 19.02.2014, 15:20
Дякую за швидку вiповiдь, проте я так I робила, але в графi "страховальник" табл 1 , титульного та табл 6 автоматично зазеачаеться статус ФОП, що вже е помилкою (((((((((
webzvit, 19.02.2014, 15:39
Зауважуємо, що в звіті за формою № Д5, який ви повинні здавати самі за себе як самозайнята особа до 1 травня, немає таблиці № 6 (можливо ви помилково працюєте зі звітом № Д4).
Дійсно в звіті № Д5 виводилося слово ФОП перед прізвищем особи - наразі ця помилка виправлена.
Створіть звіт ЄСВ за формою № Д5 та в ньому додайте таблию № 3 для самозайнятих осіб.
Юлия, 19.02.2014, 15:45
звіт здаю щомісячно зо формою № Д4, оскільки маю найманих працівників....
webzvit, 19.02.2014, 16:32
Назви в звітності виправлено.

Оставить комментарий